ПРИ ЗАСИЛЕН ИНТЕРЕС ПРЕМИНА ЕСЕННИЯТ ДЕН НА КАРИЕРАТА 2024 НА ФИЗИЧЕСКИЯ ФАКУЛТЕТ

Водещи български и международни компании от различни сектори, както и представители на академични и образователни институции, се включиха в Есенният ден на кариерата 2024 на Физическия факултет (ФзФ) на СУ „Св. Кл. Охридски“. Събитието премина при засилен интерес от страна на студентите, които имаха възможност да разберат повече за предлагани стажове, работни позиции, възможности за обмяна на опит и партньорства с работодателите.

Събитието се проведе на 17-и октомври и бе открито от Декана на Физическия факултет, проф. дфзн Георги Райновски, който подчерта ролята на връзката между върховата наука, която правят учените от Физическия факултет, високото качество на предоставяното във факултета образование и успешната реализация на възпитаниците на ФзФ пазара на труда. Целта на кариерното събитие, организирано от Кариерния център към Физическия факултет, е да предостави възможност на ключови работодатели да представят своите организации и възможности за реализация в тях пред възпитаниците на факултета на специално организирани щандове, разположени в сградата на Физически факултет. Благодарим на всички изложители и студенти за активното участие!

Информация за изложителите на Есенния ден на кариерата 2024 ще откриете ТУК.