КОСМИЧЕСКИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА: КАНДИДАТСТВАЙ ДО 30-ти ЮНИ

Ако проявявате интерес към космическите технологии и наука и същевременно търсите реализация в космическия сектор – програмата Космически предизвикателства е точно за вас.

Кандидатстването се удължава до 30-ти юни. Участието в програмата е безплатно и ще се проведе от 20 юли до 20 август 2024 г. в село Гела, Родопи. Разходите за настаняване и храна също се покриват от организаторите. Програмата се провежда на английски език.

Космически предизвикателства е най-голямата практическа образователна програма за космически технологии и изследвания на Балканите. На място ще бъдат поканени над 50 ментора от водещи университети и организации като Европейската космическа агенция, Техническият университет в Берлин, NASA, Университетът в Сидни и други.

Подробна информация за програмата и формуляр за кандидатстване може да намерите ТУК.