ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ В АЛМА-МАТЕР С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ФАКУЛТЕТНИЯ СТУДЕНТСКИ СЪВЕТ НА ФИЗИЧЕСКИЯ ФАКУЛТЕТ

Студентският съвет на Софийския университет организира Ден на отворените врати в Алма-матер на 12 март 2023 г. (неделя) от 10:00 до 17:00 ч. в Централното фоайе на Ректората. Кандидат студентите ще имат възможност да получат информация за кандидатстудентската кампания и за всички специалности, за които ще могат да кандидатстват в университета, да се запознаят със студенти, които се обучават в желаните от тях специалности, и да разберат какво е да си студент във Физическия факултет, както и да научат повече за извънаудиторните дейности, които им предлага Софийския университет „Св. Климент Охридски“.